Eu sunt crestin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum crestin
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sambata seara, AS organizeaza Seara pentru tineri. Sunt invitati toti tineri si cei care se simt inca tineri pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, la orele 18.Va asteptam in Domnul!
AS organizeaza Seara de Film Crestin in fiecare Miercurea, la orele 19. Asteptam pe toti acei care doresc sa se destinda intr-o admosfera crestina pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, Bucuresti! Pacea Domnului!
Calculator CO2
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Stanca Mantuirii Tracker
dd
www.CharityGift.ro - ajuta cu un singur click
Felicitari Stanca Mantuirii .
Intercer 2.0 - Mai aproape de cer
Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory
Forum

 

 Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
dumitru_nicolae_2007




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Data de inscriere : 03/06/2009

Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Empty
MesajSubiect: Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu?   Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 12:50 am

Ce anume isi doreste un om de la viata sa?cat de sus vrea el sa evolueze si in ce sens? Iar pentru Isus ,ce doriti sa faceti pentru EL?
La ce a-ti fi dispusi sa renuntati pentru Isus? Cateva intrebari interesante,iar raspunsul lor nu poate fi decat "interesant".
Sus In jos
dumitru_nicolae_2007




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Data de inscriere : 03/06/2009

Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Empty
MesajSubiect: Re: Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu?   Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 12:40 am

Ai fratilor indrazniti. Laughing
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Empty
MesajSubiect: Re: Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu?   Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 4:34 pm

Nu sunt dispusa sa renunt la Isus si nu stiu inca nici un crestin care l-a intalnit pe Isus cu adevarat sa vrea sa faca lucrul acesta.
Ai mai pus o intrebare ce doresc sa fac pentru Isus, sincer, vorbind, orice.

Pentru mine Isus inseamna totul si stiu ca El face orice pentru mine si la randul meu eu trebuie sa fiu dispusa sa sar atunci cand El ma striga si-mi spune ceea ce trebuie sa fac.

Pacea Domnului Nostru Isus
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Empty
MesajSubiect: Re: Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu?   Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce anume va doriti de la viata? si Cum aveti de gand sa ii slujiti lui Dumnezeu?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Devotional pentru femei 2009
» Poveşti - Fabule - Parabole...Story-Fables-Parable
» Devotiune 2009
» Scenete
» Mandria si infuenta ei in viata crestina...Pride and her influence in christian live

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eu sunt crestin :: Resurse crestine...Christian resources-
Mergi direct la: