Eu sunt crestin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum crestin
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sambata seara, AS organizeaza Seara pentru tineri. Sunt invitati toti tineri si cei care se simt inca tineri pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, la orele 18.Va asteptam in Domnul!
AS organizeaza Seara de Film Crestin in fiecare Miercurea, la orele 19. Asteptam pe toti acei care doresc sa se destinda intr-o admosfera crestina pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, Bucuresti! Pacea Domnului!
Calculator CO2
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Stanca Mantuirii Tracker
dd
www.CharityGift.ro - ajuta cu un singur click
Felicitari Stanca Mantuirii .
Intercer 2.0 - Mai aproape de cer
Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory
Forum

 

 Va rog sa va rugati pentru Daniel

In jos 
AutorMesaj
Dorina
Vizitator




Va rog sa va rugati pentru Daniel Empty
MesajSubiect: Va rog sa va rugati pentru Daniel   Va rog sa va rugati pentru Daniel Icon_minitimeMier Apr 15, 2009 2:32 pm

Va rog sa va rugati pt copilul meu , Daniel, in varsta de 7 ani, caruia medicii nu-i dau sanse de vindecare. A fost diagnosticat cu autism, nu spune nici "mama", si nu intelege ce vorbim cu el. Eu si tatal lui ne-am rugat ani intregi, dar simtim ca ne pierdem speranta. Mi-e teama ca pe masura ce va creste, nu-l voi mai putea stapani si va fugi in strada , unde i se pot intampla atatea lucruri rele, inclusiv sa il pierd, pt ca el nu intelege in ce lume traieste.Dar stiu ca Dumnezeu are puterea sa vindece si nadajduiesc ca se va atinge si de copilul meu si-i va da o minte sanatoasa. Va multumesc din suflet!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Va rog sa va rugati pentru Daniel Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va rugati pentru Daniel   Va rog sa va rugati pentru Daniel Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 8:34 pm

O sa ne rugam si speram ca Harul Domnului sa Lucreze aici
Amin!
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
PALADE
Vizitator




Va rog sa va rugati pentru Daniel Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va rugati pentru Daniel   Va rog sa va rugati pentru Daniel Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 2:05 am

Ma rog sin tot sufletul pentru Danile si pentru parintii lui, sa le dea Dumnezeu putere.
Sus In jos
PALADE
Vizitator




Va rog sa va rugati pentru Daniel Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va rugati pentru Daniel   Va rog sa va rugati pentru Daniel Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 2:12 am

Ma rog sin tot sufletul pentru Danile si pentru parintii lui, sa le dea Dumnezeu putere.
Sus In jos
PALADE
Vizitator




Va rog sa va rugati pentru Daniel Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va rugati pentru Daniel   Va rog sa va rugati pentru Daniel Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 2:14 am

Rugati-va si pentru mine pentru ca multe alegeri gresite am facut in viata si acum suport consecintele.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Va rog sa va rugati pentru Daniel Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va rugati pentru Daniel   Va rog sa va rugati pentru Daniel Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 9:56 pm

O sa ne rugam. Daca ai nevoie de sprijin de orice fel. Lasa un mesaj pe privat
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Va rog sa va rugati pentru Daniel Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va rugati pentru Daniel   Va rog sa va rugati pentru Daniel Icon_minitime

Sus In jos
 
Va rog sa va rugati pentru Daniel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Devotiune 2009
» Cuvinte pentru ...
» Cărţi pentru TINE
» Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?
» Cerere de rugăciune!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eu sunt crestin :: Casuta pentru rugaciuni... The prayer place-
Mergi direct la: