Eu sunt crestin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum crestin
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sambata seara, AS organizeaza Seara pentru tineri. Sunt invitati toti tineri si cei care se simt inca tineri pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, la orele 18.Va asteptam in Domnul!
AS organizeaza Seara de Film Crestin in fiecare Miercurea, la orele 19. Asteptam pe toti acei care doresc sa se destinda intr-o admosfera crestina pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, Bucuresti! Pacea Domnului!
Calculator CO2
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Stanca Mantuirii Tracker
dd
www.CharityGift.ro - ajuta cu un singur click
Felicitari Stanca Mantuirii .
Intercer 2.0 - Mai aproape de cer
Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory
Forum

 

 Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?

In jos 
+2
Vladushka
Admin
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeMier Oct 15, 2008 2:58 pm

Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_eek
Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_lol Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_bounce Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_sunny


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Sept 21, 2009 10:33 pm, editata de 5 ori
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
Vladushka

Vladushka


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Data de inscriere : 15/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: DA!!!   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeMier Oct 15, 2008 3:01 pm

Tabara crestina trebuie sa aiba loc neaparat!!!

O sa scriu si io in blog si pun si poze cu celelalte 2 tabere care s-au facut Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Propunere pentru Tabara   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeJoi Oct 16, 2008 4:36 am

Propunere pentru Tabara

Așteptăm din partea voastră propuneri pentru tabară.
Cum ar fii locul, tema acestea,etc.... bounce
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
just4jesus
Moderator
just4jesus


Numarul mesajelor : 75
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeJoi Oct 16, 2008 4:19 pm

Propun Tabără Naţională
Sus In jos
Vladushka

Vladushka


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Data de inscriere : 15/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeJoi Oct 16, 2008 4:25 pm

Prosper-ul e tabara a Bucurestiului, iar Tabara Regionala e altceva si cu alte chestii, cu alta finantare etc. Ceea ce o sa facem noi e Prosper 3.
Sus In jos
just4jesus
Moderator
just4jesus


Numarul mesajelor : 75
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeJoi Oct 16, 2008 4:36 pm

Vladushka..Prosper a fost... Razz
Sus In jos
just4jesus
Moderator
just4jesus


Numarul mesajelor : 75
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeJoi Oct 16, 2008 4:37 pm

Acum urmează altă denumire la Tabără... @ cyclops
Sus In jos
Vladushka

Vladushka


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Data de inscriere : 15/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeVin Oct 17, 2008 3:26 am

Nuuu. cine a zis k a fost si nu o sa fie?? Am avut PROsper 1,2, acum toti asteapta PROsper 3!!! De ce sa o redenumim???? pentru ce???? toata lumea stie de PROsper!! Nu trebuie sa redenumim nimic!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 2:38 pm

Vlada...trecutu este trecut Razz
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 2:40 pm

a si sa nu uit...regional..este ca se face numai cu oameni doar din o anumita regiune...cum ar fi zona Bucuresti...national Arrow toata tara
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
Vladushka

Vladushka


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Data de inscriere : 15/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeDum Oct 19, 2008 3:15 am

Nu. Tabara regionala = Tabara "natioanla". Aia este deja in plan dar nu se stie cand. Ccea ce vrem noi e prosper 3 Sad((((((((( de ce trebuie neaparat sa schimbam?!!
Sus In jos
andrei twix

andrei twix


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 19/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 20, 2008 12:35 am

Sus In jos
julia_myjesus

julia_myjesus


Numarul mesajelor : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeMier Oct 22, 2008 12:51 am

Pentru că Vlada şi noi am trecut la un stadiu nou..nu mai suntem ceea ce am fost la Prosper 2... sau tu te simţi prosperă? Eu sincer când văd că suntem tot mai puţini îmi vine să-i pun la tabăra numele "Să coboare Focul cel Sfânt!" Very Happy
Sus In jos
andrei twix

andrei twix


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 19/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: wow   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeMier Oct 22, 2008 12:57 am

Dar vreau PROSPER Crying or Very sad

Hai cel mai bine sa votam si sa vedem parerea fiecaruia Cool Cool Cool Cool
Sus In jos
Vladushka

Vladushka


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Data de inscriere : 15/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 12:42 am

Da eu nu cred ca o sa schimbam denumirea doar ca tu si Vali vreti. Restu vor PROsper. votam si facem sa fie cinstit.Neutral
Sus In jos
valleria_lal




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 27/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Tabara Prosper!!   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 1:40 am

Ma scuzati ca ma bag in corpul Bucuresti, dar nu cred ca trebuie sa schimbam denumirea taberei si noi vom fi mereu legati de trecut. In al doilea rand, aceasta tabara a fost un succes si sunt sigura ca putem PROSPERa in relatia noastra cu Dumnezeu
Iar in ceea ce priveste tabara regionala, este bine sa facem si pe asta!! Tinerii nostri ar vrea foaaarte mult asa ceva.

APROPO, Cand vine corpul Bucuresti la Ploiesti pentru o intalnire de Tineret?
Sus In jos
andrei twix

andrei twix


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 19/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 9:35 pm

poate un revelion impreuna:X:X:X

ar fi super ??

nu?
Sus In jos
andrei twix

andrei twix


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 19/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 9:37 pm

Ce ziceti sambata pe 1 a 11 planuim si noi d tabara PROSPER 3???
Sus In jos
julia_myjesus

julia_myjesus


Numarul mesajelor : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 10:18 pm

hei ...cine a spus ca vreau să o schimb ?era vb că nu mai suntem la acelaşi nivel, plus ca nu o să vină nimeni ca de obicei... am spus că poate dacă schimbă denumirea poate o să aibă altă reuşită...cu Domnul nu rămâi în acelaşi loc, ori treci la alt nivel ori te afunzi în " întuneric"...şi vlada o să votăm rămâne cum vreţi voi... treaba voastră...am mai spus că nu mă mai bag în nimik, dar de fiecare data nu mi-am respectat cuvântul...de fiecare dată când vă spune cineva ceva săriţi la harţa de parcă v-a băgat careva cuţitu în voi...şi ne mirăm ca suntem aşa de "mulţi"...
Sus In jos
julia_myjesus

julia_myjesus


Numarul mesajelor : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 10:31 pm

Crăciunul şi Revelionul se poate face împreună...dar asta depinde de câţi suntem, poate facem împreună cu Ploieştiul
Sus In jos
julia_myjesus

julia_myjesus


Numarul mesajelor : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 10:33 pm

Putem să planificăm tabăra în 2 noiembrie...ca să fie şi căpitani cu noi...Mai este până atunci..
Sus In jos
andrei twix

andrei twix


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 19/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 11:44 pm

poi k atunci pe 2 dar mai bn era pe 1 k era sambata eram si eu
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 329
Localizare : Cluj - Bucuresti
Data de inscriere : 14/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 11:47 pm

se poate..sa vorbim cu Cristi, sa vedem ce spune...
Sus In jos
https://eusuntcrestin.forumgratuit.ro
valleria_lal




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 27/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Revelionul   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeMar Noi 04, 2008 11:11 pm

Mai, e o idee sa facem Revelionul impreuna doua corpuri, dar doar daca veniti voi la noi, adica la Ploiesti, desi din pacate nu avem bucatarie in adevaratul sens al cuvantului, dar nici nu cred ca vom sta sa facem mancare in seara de an nou, nu?
Ar trebui sa ne gandim la asta:)
Sus In jos
andrei twix

andrei twix


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 19/10/2008

Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitimeMar Noi 04, 2008 11:16 pm

vedem sambata bucataria aia Very Happy

ar fi super sa facem impreuna si ar fi si pentru prima data k nu cred k sa mai organizat vreodata

lol! dar putem incerca Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Empty
MesajSubiect: Re: Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?   Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna? Icon_minitime

Sus In jos
 
Tabara CRESTINA - Unde vrei sa mergi in tabara, in Vacanta/ Concediu de iarna?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Mandria si infuenta ei in viata crestina...Pride and her influence in christian live

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eu sunt crestin :: Tinerii...The young people... :: Tinerii...The young people-
Mergi direct la: