Eu sunt crestin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum crestin
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sambata seara, AS organizeaza Seara pentru tineri. Sunt invitati toti tineri si cei care se simt inca tineri pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, la orele 18.Va asteptam in Domnul!
AS organizeaza Seara de Film Crestin in fiecare Miercurea, la orele 19. Asteptam pe toti acei care doresc sa se destinda intr-o admosfera crestina pe str. Pargarilor nr. 2, Sector 2, Bucuresti! Pacea Domnului!
Calculator CO2
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Stanca Mantuirii Tracker
dd
www.CharityGift.ro - ajuta cu un singur click
Felicitari Stanca Mantuirii .
Intercer 2.0 - Mai aproape de cer
Add Link - Suggest Link - Submit URL Directory
Forum

 

 Joc Trivia cu intrebari din biblie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
melinte




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 33
Data de inscriere : 10/03/2010

Joc Trivia cu intrebari din biblie Empty
MesajSubiect: Joc Trivia cu intrebari din biblie   Joc Trivia cu intrebari din biblie Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 8:09 pm

Buna numele meu este Melinte Daniel si cu ajutorul Domnului am reusit sa creez un joc numit TRIVIA. Este un joc de cultura generala cu intrebari din Biblie (Scriptura, Cuvantul Domnului) Eu sunt crestin ortodox din Oastea Domnului. Am facut acest joc pentru tineri crestini.. este o metoda usoara de invatat biblia. Jocul se gaseste la adresa http://95.77.201.204 pentru a va putea conecta la servarul de joc este nevoie sa va creati un cont . Este posibil ca jocul sa nu va functioneze , este posibil sa va trebuiasca instalat Java pe care il puteti descarca de pe site . Va multumesc si va astept sa incercati si voi.
Sus In jos
culaadrian46




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 33
Data de inscriere : 26/05/2011

Joc Trivia cu intrebari din biblie Empty
MesajSubiect: Re: Joc Trivia cu intrebari din biblie   Joc Trivia cu intrebari din biblie Icon_minitimeJoi Mai 26, 2011 6:34 am

Very Happy
Sus In jos
 
Joc Trivia cu intrebari din biblie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poveşti - Fabule - Parabole...Story-Fables-Parable

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eu sunt crestin :: Biblia - Bible-
Mergi direct la: